Анонсы статейГОЛОВНА
ГОЛОВНА Поиск
 

статьи схожей тематики

Колонка редактора

Перші набутки нового часопису "Журнал сучасного лікаря. Мистецтво лікування" дають підстави констатувати, що в концептуальному плані його курс є вірним. Оскільки жодна фармацевтична компанія не є засновником чи власником видання, можна гарантовано стверджувати про незаангажованість журналу та його високоправдиве висвітлення матеріалів. Часопис є незалежним виданням і виходить за наукової підтримки найвищого рівня — Академії медичних наук України, Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика та Асоціації лікарів-інтерністів України. До редакційної ради входять провідні вчені-медики, які працюють в цих установах.
В першому розділі журналу "Доказова медицина" публікуються незалежні статті оглядового та проблемного спрямування, що висвітлюють стан певної проблеми з позицій доказової медицини. Вони підпорядковані основній меті — у яскравій і водночас доступній формі представити практичному лікарю, читачу журналу, сучасний стан діагностики та лікування певної патології. Матеріал статей базується виключно на позиціях доказової медицини, такі статті не містять даних, не перевірених великими дослідженнями, та гіпотетичних підходів.
До другого розділу "Сучасні медичні препарати та технології" приймаються публікації, що містять матеріали про дослідження впливу певних препаратів на ті чи інші параметри систем організму. Дана інформація містить об'єктивні дані результатів дослідження сучасних препаратів конкретних фірм-виробників. Тож ми високо цінуємо їхню участь у діяльності журналу, залишаючи за редакційною радою і редакційною колегією вирішальну роль у розвитку видання "Журнал сучасного лікаря. Мистецтво лікування" та його представництві.
Щодо третього розділу часопису "Лікар, суспільство, час", оцінка читачів свідчить, що і він є вельми необхідним у творчому портреті видання.
Маємо надію, що подальша робота колективу журналу зробить його ще цікавішим та кориснішим для Вас, читачів, і часопис міститиме якомога більше незалежної і достовірної медичної інформації.


З поглядом на майбутню співпрацю —
головний редактор видання
"Журнал сучасного лікаря.
Мистецтво лікування"
член-кореспондент АМН України,
професор, доктор медичних наук
В. З. Нетяженко


Статьи на похожую тематику:зміст