Анонсы статейГОЛОВНА
ГОЛОВНА Поиск
 

статьи схожей тематики

Звернення до читачів президента Академії Медичних наук України, академіка НАН і АМН України Олександра ВозіановаШановні читачі!


Щиро вітаю Вас зі створенням та виходом у світ нового медичного часопису "Журнал сучасного лікаря. Мистецтво лікування ". Знаменно, що перший номер журналу стартує в першому місяці літа, чарівному червні, коли відзначається День медичного працівника. Таке видання, на мою думку, дуже своєчасне. Адже журнал послідовно висвітлюватиме питання доказової медицини, які нині розглядаються в світі як стрижень лікарської справи, як її цінний дороговказ на підставі якісних клінічних досліджень у відповідності з сучасною методологією. Доречною є авторитетна інформація щодо нових медичних технологій та лікарських засобів. Врешті, ексклюзивним виглядатиме розділ "Лікар, суспільство, час". На сторінках щомісячника матимемо фактично першу панораму питань лікарської етики в її історичному, науковому та хронологічному розмаїтті, в прикладах драматичної медицини та професійної звитяги.
Розвиток і підтримка медичної преси є потребою лікарської громадськості і, власне, європейським виміром і баченням щодо вічних проблем: лікар, суспільство, час. Переконаний, що новий журнал відповідатиме цим настановам, тож це потрібне видання.
Бажаю колективу журналу творчих успіхів, цікавих ініціатив, змістовних наукових ідей та публікацій. Впевнений, що часопис, до співпраці з яким залучено поважні медичні наукові сили нашої держави, стимулюватиме подальший розвиток національної системи охорони здоров’я і слугуватиме на користь Україні.


З повагою, Олександр Возіанов
Президент Академії Медичних наук України,
Академік НАН і АМН України.


Статьи на похожую тематику:

1. Звитяга Олександра Возіанова

2. Академія медичних наук і журналісти: зустрічі тривають

3. АМН України в інтернеті

4. Медики України в дні і ночі Майдану

5. Асоціація лікарів-інтерністів України

6. “Лікар і муза” — місце зустрічі змінити не можна. Новорічний творчий вечір журналів “Мистецтво лікування” та “Ліки України”

7. Юрій Віленський Академік АМН України Леонід Розенфельд: “Власне, в житті кожного дослідника приховані свої Х-промені. Виокремити їх і є покликанням”

8. Юрій Віленський Міністр охорони здоров’я України Микола Поліщук: “Медицина заради людини — ось гасло, що має стати нормою нашого життя”

9. /хірургія/ Хірургія у сенсаційних вимірах: 35 років Інституту хірургії і трансплантології імені О.О.Шалімова АМН України 25

10. Юрій Віленський Академік АМН України Юрій Фещенко: “Фтизіатрія та пульмонологія — волаюче поле турбот, із важкими викликами і повільними перемогами”зміст