Анонсы статейГОЛОВНА
ГОЛОВНА Поиск
 

статьи схожей тематики

Поступ назустріч прогресу

366 фірм з 23 країн взяли участь у виставці "Охорона здоров'я 2003"


Найширша медична тематика, досконала організація, сучасний дизайн — ось портрет XII Міжнародної спеціалізованої виставки "Охорона здоров'я 2003", яка нещодавно зібрала в київському Палаці спорту тисячі відвідувачів. Це дивне фокусуюче дзеркало науково-технічних досягнень у медицині, звернених до інтересів людини, наочно засвідчило, що рівень розвитку світової та вітчизняної охорони здоров'я має оптимальні орієнтири.


Дванадцять кроків назустріч прогресу в усіх галузях медичної науки — так можна охарактеризувати виставковий поступ "ЗовнішЕкспоБізнесу", який разом з компанією GIMA (Німеччина) виступив організатором цих потужних заходів.

Важлива робота розпочалася з ініціативи Президента "ЗовнішЕкспоБізнесу" Валентина Соколовського у 1992 році, коли очолюваний ним експозиційний велетень, послуговуючись новітніми технологіями, вперше реалізував на міжнародному рівні виставкову експозиційну програму "Охорона здоров'я". Зміцнюючи свій демонстраційний потенціал у шести актуальних галузях (Медика, Фарма, Дент, Оптик, Лабор, Чорнобиль — охорона здоров'я), спеціалізовані виставки стали барометром спрямувань європейського медичного ринку в нашій країні і надали можливість широкому загалу українських фахівців вільно знайомитися з останніми досягненнями сучасної медицини.
Знаменно, що поряд з новаціями відомих компаній "Дженерал Електрик Медікал", "Сіменс", "Філіпс/Тангенс", "Тошіба", які представили сучасні модифікації комп'ютерних томографів, магнітно-резонансне обладнання та системи ангіографії та мамографії, а також "Пентакс Юроп" та "Асклепіон Лазер Технолоджіс" (дієві лазерні технології), вагомо заявили про себе й українські виробники у цих високотехнологічних галузях. Зокрема, Асоціація радіологів України експонувала виготовлений київським заводом "Медапаратура" пересувний флюорограф з цифровою обробкою зображення та іншими комп'ютерними пристроями.
У виставці, проведеній за сприяння Президента України, Уряду та АМН України, взяли участь виробники, їх представництва, наукові центри, фірми, спільні підприємства з 23 країн світу. Якщо у 2002 році у цій традиційній експозиції було представлено 270 фірм та підприємств, то цього разу вона об'єднала 366 учасників. Вагомо виглядали спеціалізовані підприємства України — "Дарниця", "Київмедпрепарат", "Лубнифарм", "Індар", Борщагівський та Луганський хімфармзаводи, інші українські експоненти.
Як зазначив у привітанні до учасників вернісажу Міністр охорони здоров'я України професор Андрій Підаєв, медичні виставки, з яких "Охорона здоров'я" — найбільша та найзначніша, є важливим чинником, що сприяє налагодженню зв'язків між тими, хто надає медичну допомогу, та тими, хто нею користується. У цій стислій формулі точно окреслено важливе соціально-економічне значення ініціатив "ЗовнішЕкспоБізнесу".
У рамках виставки "Охорона здоров'я 2003" відбувся ряд науково-практичних конференцій — "Актуальні проблеми профілактики грипу в Україні", "Перспективні підходи лікування та діагностики хламідійних інфекцій", "Сучасний погляд на лікування в онкології", "Ефективні методики лікування еректильної дисфункції", "Основні проблеми ядерної медицини", а також з успіхом пройшли численні презентації фірм.


Статьи на похожую тематику:

1. Українська нефрологія: науковий поступ упродовж сторічзміст