статьи схожей тематики АМН України в інтернеті
Напередодні Нового року в Інституті екогігієни і токсикології ім. Л. І. Медведя відбулася презентація сайту АМН України в Інтернеті. Вступне слово виголосив Президент АМН України, академік НАН і АМН України Олександр Возіанов.
Наша академія відома у світі, — прокоментував він цю подію на прохання видання "Журнал сучасного лікаря. Мистецтво лікування", — адже до її складу входять як провідні іноземні спеціалісти, так і українські вчені, які є зірками світової науки. Проте широка інформація в Інтернеті щодо персоналій провідних фахівців та наукових закладів в структурі АМН нашої держави сприятиме істотному збільшенню відповідних наукових контактів і сучасних дослідницьких проектів. Отже, це є вагомим інформаційним кроком уперед. Ініціатива започаткування сайту належить директору Інституту екогігієни і токсикології члену-кореспонденту АМН України Миколі Проданчуку, відомому також своєю меценатською діяльністю, за що я хочу висловити йому щиру подяку.
Статьи на похожую тематику:1. Звернення до читачів президента Академії Медичних наук України, академіка НАН і АМН України Олександра Возіанова
2. Медики України в дні і ночі Майдану
3. Асоціація лікарів-інтерністів України
4. “Лікар і муза” — місце зустрічі змінити не можна. Новорічний творчий вечір журналів “Мистецтво лікування” та “Ліки України”
5. Юрій Віленський
Академік АМН України Леонід Розенфельд: “Власне, в житті кожного дослідника приховані свої Х-промені. Виокремити їх і є покликанням”
6. Юрій Віленський
Міністр охорони здоров’я України Микола Поліщук: “Медицина заради людини — ось гасло, що має стати нормою нашого життя”
7. /хірургія/ Хірургія у сенсаційних вимірах:
35 років Інституту хірургії і трансплантології імені О.О.Шалімова АМН України 25
8. Юрій Віленський
Академік АМН України Юрій Фещенко: “Фтизіатрія та пульмонологія — волаюче поле турбот, із важкими викликами і повільними перемогами”
|