Анонсы статейГОЛОВНА
ГОЛОВНА Поиск
 

статьи схожей тематики

Лідер сучасного типу

В. Москаленко 25 січня виповнилося 55 років видатному організатору охорони здоров’я, талановитому вченому та лікарю, ректору Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, члену-кореспонденту АМН України, доктору медичних наук, професору Віталію Федоровичу Москаленку.


Його професійна та творча цілеспрямованість і продуктивність, відданість суспільним орієнтирам є взірцем для людини справи. Студентство в Харківському медичному інституті, захоплення спортом аж до чемпіонських зірок, служба в армії, плідна робота в галузі невідкладної кардіології, наукові висоти та освітянські щаблі, виконання відповідальних обов’язків у сфері управління охороною здоров’я, посада міністра в цій державній галузі — ось важливі віхи життєвого шляху та професійних здобутків Віталія Федоровича.
У 2003 році В. Москаленка було обрано ректором НМУ ім. О. О. Богомольця, і нині його зусилля, енергія думки, снага великого досвіду зосереджені на розвитку цієї столичної вищої медичної школи, наданню їй рис європейського вузу, на демократизації та підвищенні ефективності усіх її ланок.
Знаменно, що як лідер сучасного типу В. Москаленко приділяє значну увагу становленню медичної преси і, зокрема, нашого журналу. Глибоко цінуємо його зацікавленість поступом “Мистецтва лікування” і активну участь у розвитку часопису.
Щиро вітаємо шановного Віталія Федоровича з визначною датою! Зичимо здоров’я, натхнення, успіхів та нових перемог!


Редакційна рада та редакційна колегія науково-практичного видання
“Журнал сучасного лікаря. Мистецтво лікування”


Статьи на похожую тематику:

1. Інсулінотерапія при цукровому діабеті ІІ типу

2. О.П.Кіхтяк Метформін на ім’я Діа, що означає “дорогий, любий”, або місце ДіаформінуТМ у патогенетичному лікуванні цукрового діабету типу 2зміст