Анонсы статейГОЛОВНА
ГОЛОВНА Поиск
 

статьи схожей тематики

Л. М. Кравчук
Лентінан і полімінеральний комплекс — реальне вирішення питання проблемної шкіри

Л. М. Кравчук, лікар дерматолог-косметолог
Салон екологічних технологій здоров’я та медичної косметології “АКВА-ВІТА”


Сучасний розвиток медичної науки дозволяє розглядати проблеми шкіри на молекулярному рівні. Шкіра людини виконує багато життєво важливих функцій. Бар’єрні функції шкіри забезпечуються, головним чином, роговим шаром, що є продуктом життєдіяльності клітин епідермісу. Клітини епідермісу (кероцити), рухаючись до поверхні шкіри, накопичують кератин, з якого потім будуються луски. Гинучи, кероцити продовжують свій шлях до поверхні шкіри у вигляді рогових лусок, а ліпіди заповнюють простір між ними. Така самопожертва клітин цілком виправдана, тому що утворюється роговий шар — надійний захист від зневоднення, токсинів, мікроорганізмів і навіть механічних ушкоджень. Бар’єрні властивості шкіри практично повністю визначаються станом ліпідних структур рогового шару. При дезорганізації чи руйнуванні ліпідних пластів проникність шкіри для Н2О і водорозчинних речовин значно підвищується. Ушкодження ліпідних пластів ще не є катастрофою, тому що в шкірі існують системи швидкого реагування, які починають відновлювати бар’єр за перших ознак зневоднення епідермісу. Проте, якщо сигнал тривоги повторюється часто чи ушкодження бар’єра є серйозним, в епідермісі виникає стресова ситуація. Тепер адаптивна реакція секреції цитокінів у відповідь на ушкодження бар’єра призводить до розвитку патологічних процесів — гіперплазії епідермісу, запалення.
Шкіра не тільки зневоднюється, в неї також легко проникають токсини, алергени і мікроорганізми. Це призводить до підвищення чутливості, розвитку алергічних реакцій проблемної шкіри. Сучасна людина створила навколо себе умови, що мають руйнівну дію на шкіру. Атмосфера все більше і більше забруднюється аерозолями та газами, при чому нерідко отруйними. Однак не епізодичні катастрофи є головною небезпекою для людства. Значно підступніше діють постійні витоки, навіть у невеликій кількості, різноманітних отруйних речовин. Їх спільний та різнобічний вплив, згубні наслідки іноді одразу не помітні. Кожна людина ще до народження отримує певну частку виробничих шкідливих речовин, таких як вихлопні гази, нітрати, хлоровані вуглеводи, а також пестициди, свинець, ртуть, інші метали у вигляді пилу або розчинів. Не останню роль в цьому відіграють і радіоактивні речовини, що поступово накопичуються в організмі.
Зростаючі темпи змін навколишнього середовища призводять до порушення взаємозв’язку довкілля і людини, зниження рівня надійності функціонування адаптивних можливостей організму. Також руйнівний вплив має шкідливе УФ-випромінення, що ініціює перекисне окислення в ліпідних структурах з утворенням вільних радикалів. Чутливість шкіри до дії ушкоджуючих факторів підвищується в міру її старіння. Водночас знижується відновлювальний потенціал з утворенням проблемної шкіри.
Лабораторія Bishoff спільно зі спеціалістами кафедри технології ліків Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, розробила серію лікувально-профілактичної косметики BISHOFF з унікальним комплексом, який дозволяє активно боротися з даною проблемою:
І етап — очищення шкіри м’якими, адаптованими до її стану очищуючими речовинами;
ІІ етап — необхідне зволоження шкіри (з одночасним розгладженням поверхні шкіри), живлення (постачання клітин необхідним будівельним матеріалом);
ІІІ етап — захист, тобто попередження ушкодження шкіри в період відновлення;
ІV етап — детоксикація.


Табл. 1 Програма екзогенної детоксикації шкіри із застосуванням засобів серії BISHOFF Табл. 1
Програма екзогенної детоксикації шкіри із застосуванням засобів серії BISHOFF


Запатентовано активний низькомолекулярний комплекс — рослинного полісахариду і стабілізованих іонів природного полімінералу. Саме іонна форма робить корисні і необхідні елементи доступними для повноцінного функціонування клітин шкіри. Завдяки своєму малому розміру, іони мінералів прикріплюють до себе і транспортують до клітин шкіри те, що на даний момент їй необхідно.
Основу косметичних засобів складає полімінеральний природний стабілізований розсіл бішофіт, що містить 25 мінеральних речовин:
· магній — відповідає за проникність мембран клітин і сприяє омолодженню шкіри та підвищує імунітет;
· цинк — діє як детоксикатор, виводить надлишок двоокису вуглецю з організму, сприяє швидкому загоєнню ран та відіграє важливу роль у синтезі білка організму;
· кальцій — необхідний для утворення амінокислот та протеїнів;
· калій — покращує обмінні процеси, регулює рівень води у клітинах шкіри, сприяє росту нових клітин епідермісу;
· кремній — скріплює колагеновий шар, надає шкірі пружності та еластичності, покращує та підтягує контур тіла;
· мідь — запобігає появі пігментних плям, бере участь у синтезі колагену;
· інші корисні мінерали.
Полімінерал бішофіт, що залягає на глибині 2300 м під землею, є екологічно чистим продуктом, має високі репаративні властивості, укріплює поверхню шкіри, відновлює водно-сольовий баланс у клітинах шкіри, усуваючи застійні явища, та підсилює видалення токсинів. Крім того, знімає позитивні заряди з поверхні шкіри, що накопичуються від випромінення комп’ютерів, радіоприладів, телеапаратури, УФ-випромінення.
Рослинний полісахарид — це сік медичного гриба шиї-таке, який покращує процеси клітинного оновлення, мікроциркуляції крові, підсилює клітинний метаболізм, до його складу входять вітаміни В1, В6, В2, А, С, К, Е, мікроелементи, біогенні аміни, коензими, амінокислоти. Містить також один з найбільш відомих протипухлинних засобів натурального походження лентінан — речовину майбутнього. Аналіз фармакологічних властивостей лентінану свідчить про його широкий біологічний спектр дії: противірусна, антиоксидантна дія, активне уповільнення процесів старіння в організмі, запобігання розвитку захворювань, пов’язаних з віковими змінами, затримка росту ракових клітин, призупинення росту вже мутованих клітин, зменшення шкідливої дії радіації та УФ-випромінення. Унікальна ензимозберігаюча технологія одержання рослинного полісахариду з соку гриба Lentinula edodes (шиї-таке) дозволяє зберегти його лікувальні властивості.
Дія активної формули доповнена і підсилена цінними ефірними маслами, витяжками та екстрактами трав, квітів, плодів, зібраних в екологічно чистих зонах планети виробниками з Австрії, Швейцарії, Германії, Франції.
Отже, можна зауважити, що стратегія відновлення бар’єрних властивостей шкіри, зняття детоксикації здійснюється таким чином, аби попередити розвиток патологічних реакцій, не порушуючи нормальні фізіологічні процеси в шкірі.
Зважаючи на всі аспекти проблеми, а також враховуючи поєднаний вплив ендогенної та екзогенної інтоксикації на людину, у салоні екологічних технологій здоров’я і медичної косметології “АКВА-ВІТА” були проведені клінічні випробування засобів серії BISHOFF. Розроблена програма детоксикації шкіри включає:
· ендогенну детоксикацію — гідроколонотерапію на фоні застосування антиоксидантів та гепатопротекторів;
· екзогенну детоксикацію — комплексне застосування косметичних засобів серії BISHOFF (табл. 1).
Під час клінічних досліджень косметичних засобів BISHOFF даної серії спостерігалася нормалізація стану шкіри, відновлення порушених механізмів зволоження та захисту дерми. Встановлено виражений протизапальний ефект, регрес висипів, зменшились інфільтрація, гіперемія, сальність шкіри обличчя.
Серія BISHOFF розроблена з урахуванням впливу на здоров’я сучасної жінки екологічних факторів, клімату, способу життя і харчування із застосуванням прогресивних технологій, що дозволяє зберегти в кожному флаконі дієвість і ефективність натуральних препаратів і досягти поставленої мети — оздоровити та захистити шкіру!


Статьи на похожую тематику:

1. В. М. Короткий, І. В. Колосович Лікувальний комплаенс: поняття, проблема та шляхи її вирішення

2. В.В.Никонов, А.Н.Нудьга, Е.А.Ковалева “Фортранс-энтеросгель-эубиотик” — лечебный комплекс для детоксикации организма

3. А.М.Печінка, М.І.Линник, М.І.Лісяний Мультинутрієнтний функціонально-пептидний комплекс “Grinization” у лікуванні хворих на хронічні гепатити

4. В. З. Нетяженко, Я. В. Корост, Г. І. Мишанич Міжнародний освітній курс Європейського товариства кардіологів — проблеми інтегративної медицини та шляхи їх вирішення

5. Сучасні питання етіології, патогенезу та лікування синуїтів

6. Актуальні питання діагностики та лікування цукрового діабету

7. І.Ф.Ільїнська Питання діагностики та терапії ВІЛ-інфекції/СНІД

8. Б.М.Пухлик Невирішені питання і невідкладні проблеми алергології в Україні

9. С.І.Сміян Остеопороз: основні питання етіології, патогенезу, клініки, діагностикизміст