Анонсы статейГОЛОВНА
ГОЛОВНА Поиск
 

статьи схожей тематики

Інститут кардіології ім.М.Д.Стражеска отримав статус Національного наукового центру

Наказом Президента України від 17 травня 2006 року було затверджено статус, який Інститут неформально має уже багато років. Стандарти лікування кардіологічних хворих, підготовка кадрів, невпинне впровадження загальнонаціональних Програм у галузі кардіології — заклад завжди був флагманом вітчизняної науки.
Новина викликала бурхливі оплески учасників Міжнародного кардіологічного форуму “Кардіологія вчора, сьогодні і завтра”, присвяченого 70-річчю Інституту та 130-річчю від дня народження Миколи Дмитровича Стражеска. Редакція “Журналу сучасного лікаря. Мистецтво лікування” в свою чергу щиро вітає керівництво та співробітників першого Національного наукового центру. Ми пишаємося співпрацею з вами, віримо, що високий статус забезпечить пріоритетний рівень всім заходам, спрямованим на зменшення смертності, інвалідності та захворюваності на серцево-судинні захворювання, зруйнує бюрократичні перешкоди на шляху до їх виконання, забезпечить фінансування на європейському рівні. Щасти вам!


Статьи на похожую тематику:

1. Лабораторна діагностика гепатиту С Рекомендації Національного центру з контролю і попередження захворювань, США (2003)

2. Європейська асоціація педіатричної кардіології

3. Е.В.Колесникова Состояние сердечно-сосудистой системы и тиреоидный статус

4. Раптова серцева смерть. Фактори ризику та профілактика. Рекомендації Українського наукового товариства кардіологів

5. Раптова серцева смерть. Фактори ризику та профілактика (Рекомендації Українського наукового товариства кардіологів)зміст