Анонсы статейГОЛОВНА
ГОЛОВНА Поиск
 

статьи схожей тематики

Благодійний вечір "Промінь надії"

Промінь надії — наша дзвінка струна

12 травня в Національній опері України відбулося дійство, яке складно назвати просто концертом. Цього вечора музика не просто дарувала естетичну радість, вона діяла. Молоді таланти, метри — Володимир Співаков та його “Віртуози Москви”, генії — Чайковський, Пьяцолла, Боккеріні зібралися у просторі й часі, щоб виступити заради наших співвітчизників, хворих на розсіяний склероз. Усі кошти, зібрані під час благодійного вечора “Промінь надії” пішли на підтримку Всеукраїнської асоціації інвалідів розсіяного склерозу.
Подія була подвійним святом, адже ми спостерігали не лише конкретну, адресну допомогу, але й відродження справжнього меценатства. Річ у тім, що таланти були не лише на сцені, але й за кулісами. Акцію підтримали Міністерство охорони здоров’я України, міжнародний благодійний фонд “Україна 3000”, надзвичайний та повноважний посол ФРН в Україні пан Дітмар Штюдеман, дві українські фармацевтичні компанії — “Дарниця” та “Ганза”, а також німецький концерн “Шерінг АГ”.
В усі часи ми об’єднувалися проти спільної біди. І щоразу видавалося, що чим більше ми віддавали іншим, тим міцнішими ставали самі, краще усвідомлювали свою роль у суспільстві, знаходили нових друзів. “Ми розуміємо, що орієнтуватися лише на виробництво ліків замало, — потрібно турбуватися про здоров’я нації всеохоплююче, залучаючи до цієї справи й інші відомі компанії. На фармацевтичному ринку працюють не конкуренти, а партнери, які займаються спільною справою — турботою про здоров’я нашого народу”, — зазначив генеральний директор АТ “Фармацевтична фірма “Дарниця” В.А.Загорій.
Під час благодійного вечора було нагороджено провідних неврологів країни. За активну участь та вагомий особистий внесок у розробку програми лікування хворих на розсіяний склероз почесні дипломи Міжнародного благодійного фонду “Україна 3000” отримали: керівник відділу нейроінфекцій та патології вегетативної нервової системи Інституту неврології, психіатрії та наркології АМН України, доктор медичних наук, професор Н.П.Волошина, завідуючий кафедрою загальної та дитячої неврології Донецького медичного університету, професор С.К.Євтушенко, головний невролог м. Києва В.В.Клименко, керівник Київського центру розсіяного склерозу Т.О.Кобись, головний позаштатний невролог МОЗ України, доктор медичний наук Т.С.Міщенко, директор департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню Р.О.Моісеєнко, професор кафедри неврології Львівського медичного університету ім.Д.Галицького Т.І.Негрич, професор кафедри нервових хвороб Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця Л.І.Соколова.
Сьогодні розсіяний склероз — вже не фатальне захворювання, але щоб перемогти його, потрібні наші спільні зусилля. І єднає нас у цьому прагненні музика — музика наших щирих сердець.

Олександр Тарасенко


Статьи на похожую тематику:

1. “Лікар і муза” — місце зустрічі змінити не можна. Новорічний творчий вечір журналів “Мистецтво лікування” та “Ліки України”зміст


Этот домен и сайт с уникальным контентом, созданные в 2006 году, продаются.
Пишите на этот e-mail